Czym jest VetLifestyle?

Przed sobą macie projekt dwojga lekarzy weterynarii: Pauliny Jasińskiej i Przemysława Łuczaka.
Strona od lekarzy, dla lekarzy. Nie jest to strona stricte edukacyjna, a bardziej miejsce po, dookoła, a czasem może i w trakcie pracy (przecież „prawdziwy” lek.wet. rzadko pracę opuszcza) . Będziemy się z wami dzielić relacjami z eventów weterynaryjnych, poznacie ciekawe historie i pasje kolegów po fachu. To nie będzie tylko nasze rodzime podwórko. Często będziemy balansować na granicy weterynarii i innych dziedzin. Pokazywać, że z jednej strony weta to nie wszystko, ale z drugiej często przenika tam, gdzie nie każdy by się jej spodziewał.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to zawód wyjątkowy. Ta praca nie jest ograniczona w ramach czasowych, mało kto zostawia ją za zamkniętymi drzwiami swoich lecznic. Często przenika też wszelkie inne aspekty naszego życia prywatnego, czy tego chcemy czy nie. Weterynaria to sposób na życie.
Stąd właśnie VetLifestyle.
Będzie to nasze spojrzenia na świat, pracę i podejście do życia, a te są często skrajnie różne, więc możecie liczyć na ocenę danych historii i problemów z dwóch stron. Czy będą to obiektywne teksty? Nie liczcie na to! Tutaj właśnie jest to miejsce na emocje. Na nasze emocje i na wasze.
Zapraszamy do lektury i włączania się do dyskusji: www.vetlifestyle.pl


z pozdrowieniami
VetPJ i Egzoovet