lek. wet.
Przemysław
Łuczak

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Od ponad 10 lat czynnie zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących, a szczególnym obiektem jego zainteresowań zostały zwierzęta określane mianem „egzotycznych”.

To jednak nie wszystko 😊

Jestem już na końcówce moich drugich studiów, które ze zwierzętami niewiele mają wspólnego, ale jak się okazuję z branżą weterynaryjną dużo – psychologia, ze specjalizacją „psychologia w biznesie”.

Obecnie jestem również jednym z trenerów projektu Vethink Academy.

Vetlifestyle to strona dla weterynarii, ale nie bezpośrednio o niej.

Nie dowiecie się tutaj jak dawkować leki i przytrzymać psa do zastrzyku.

Dowiecie się za to dużo o marketingu w weterynarii, psychologii pracy, radzeniu sobie ze stresem i podszkolicie się z umiejętności miękkich, oraz poznacie różne ścieżki kariery w tym zawodzie.

Moja codzienna praca klinicysty zwierząt egzotycznych jak i tematyka tego bloga ma jeden wspólny wykładnik – nie uczą nas tego na studiach, więc ja postaram Wam się trochę z tego pomóc.

W moich podcastach będziecie mogli usłyszeć głosy wielu specjalistów z dziedziny psychologii, marketingu, ogarniania czasu budowania zespołów.

To co? Jesteście ze mną?

Sprawdź, gdzie jeszcze możesz mnie złapać.

Egzooedu.pl

Szkolenia na lekarzy, techników i studentów weterynarii. Najświeższa wiedza ze świata zwierząt egzotycznych.

Egzoovet.pl

Poznaj i poszerzaj swoje możliwości z marketingu, reklamy i umiejętności miękkich. Tutaj zdobędziesz wiedzę o tym, jak być jeszcze lepszym.

Help4herps

Moja fundacja powstała z miłości do gadów. Pomoc zaczyna się w gabinecie, ale nie chce, by ograniczała się tylko do niego. Chcę być głosem tych zwierząt. Chcę być ich szansą na lepsze jutro.